Важлива інформація

Все про ритуальні послуги
віж ЕКОНОМ ДО VIP-похорон
поминальный календарь
Батьківські суботи 2020

Пам’ять про покійних рідних постійно живе в серцях близьких. Для особливого збереження пам’яті про померлих в календарі православних свят є спеціальні дні, в які церковнослужителі рекомендують молитися про покійних.

Батьківські дні або поминальні суботи так називаються з давніх часів, коли тільки з’явилася традиція в храмах чинити молитви за спочилих християн. Також традиція рекомендує відвідувати кладовища. За назвою «батьківська» зрозуміло, що спершу люди поминають померлих батька і матір, а також згадують у молитві і про інших родичів, близьких і друзів.

(більше…)

Похоронные обряды славян
Обряд поховання: традиції

Обряд поховання має специфічні особливості в кожній релігії. Вони можуть по-різному сприйматися народами всього світу. Всі знають, що рано чи пізно смерть наздоганяє кожну людину. Коли гине близький – це найстрашніша трагедія. Можуть залишатися тільки спогади, які не зітре час. Потрібно знати кожній людині, що таке похоронні обряди світу.

(більше…)

Чому поминають саме на 9 і 40 днів після смерті?

Сьогодні язичницькі вірування наших предків простежуються в християнських обрядах. З глибини століть дійшли до нас суворі правила. До них можна віднести: небіжчика потрібно виносити з дому тільки вперед ногами, в труну обов’язково кладуть його улюблені предмети. Обов’язковим ритуалом є поминання небіжчика їжею в певні дні і відвідування могили. Православні християни дотримуються церковних канонів. Особливо це відноситься до ритуалів поминок на 9-ий, 40-ий день і на річницю смерті. Рідні допомагають душі Близького знайти спокій і Царство Небесне.
(більше…)

Родительские субботы 2019
Батьківські суботи в 2019 році

Батьківські суботи в православ’ї створені спеціально для того, щоб зберігати пам’ять про померлих. Шанувати пам’ять повинні в першу чергу найближчі родичі покійного, але у вселенські поминальні суботи молитися потрібно про всіх померлих.

(більше…)

Как хоронят в разных странах мира
Як ховають у різних країнах світу

Обряд поховання покійного довгий час залишався однією з найбільш консервативних сфер, але сучасні реалії вносять корективи і в цю частину людського буття. Дотримання старих традицій на новий лад породило прагматичні, часом складні для розуміння процеси. Цікаво, як ховають в різних країнах світу і чим відрізняються ритуальні обряди.

(більше…)

Букет фиалок на похороны
Квіти для похорону. Які квіти несуть на похорон
Для жителів України та інших слов’янських країн прийнято приносити на місце поховання людини тільки парне число кольорів. Для християн парні числа означають спокій, умиротворення і смерть. Що стосовно парного числа, то вони означають, навпаки, рух тільки вперед. Для людей, які загинули в місцях бойових дій було прийнято приносити дві квіточки – один покладався мертвому людині – другий Господу Богу. Таким чином були сформовані культурні особливості наших предків, які використовуються й донині.
(більше…)
как прощаться с умершим
Як прощатися з померлим під час похорону
Для багатьох людей похорон, особливо, якщо помер близька людина, викликають масу сумнівних емоцій, такі як страх, тривога. Не дивно, так як в таїнстві прощання з покійним є щось загадкове і надприродне. Історії людей похилого віку про те, що один невірний дія може призвести до скитаниям душі небіжчика або до неприємностей з живуть, спокою і впевненості в такій справі не надають.
(більше…)
как вести себя на похоронах
Як вести себе на похоронах близьких
Рано чи пізно людина стикається зі смертю – рідних, близьких друзів, товаришів по службі. Похорон є не просто процесом закапування труни з покійним в землю, а цілим ритуалом, що вимагає суворого дотримання певних правил.
Проводи покійного в останню путь у багатьох людей викликають панічний страх і навіть жах. І це цілком зрозуміло, адже траурна процедура оповита численними таємничими та містичними правилами та прикметами.
(більше…)
календарь поминальных дат
Батьківські суботи 2018 року. Поминальні дні
Поминання покійних – особливі дати в календарі кожного православного людини. Пам’ять про тих, хто покинув наш світ і молитви до Бога є важливою складовою життя. В серцях близьких померлі родичі і друзі завжди залишаються живими, тому поминання, яке проводиться у визначені дні, дозволяє віддати їм шану. А близькі та родичі померлого згадують цієї людини, все його життя і вчинки, обговорюють те найкраще, що було за ним на час його життя.
(більше…)
Елітний похорон. Організація похорону на високому рівні
Похорон – це сумна, трагічна подія в житті будь-якої людини. Траурної організацією цього процесу рідні та близькі покійних намагаються висловити свої почуття, віддати останню шану і вшанувати їх пам'ять. На те, щоб продумати всі моменти і нічого не упустити, часто не вистачає часу, а головне - сил. В такі моменти на допомогу приходять похоронні агенції, які беруть на себе всі турботи по організації такого заходу.

Read More