организация похорон любого уровня

ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС РИТУАЛЬНЫХ УСЛУГ
От ЭКОНОМ ДО VIP-похорон
как прощаться с умершим
Як прощатися з померлим під час похорону
Для багатьох людей похорон, особливо, якщо помер близька людина, викликають масу сумнівних емоцій, такі як страх, тривога. Не дивно, так як в таїнстві прощання з покійним є щось загадкове і надприродне. Історії людей похилого віку про те, що один невірний дія може призвести до скитаниям душі небіжчика або до неприємностей з живуть, спокою і впевненості в такій справі не надають.
(більше…)
как вести себя на похоронах
Як вести себе на похоронах близьких
Рано чи пізно людина стикається зі смертю – рідних, близьких друзів, товаришів по службі. Похорон є не просто процесом закапування труни з покійним в землю, а цілим ритуалом, що вимагає суворого дотримання певних правил.
Проводи покійного в останню путь у багатьох людей викликають панічний страх і навіть жах. І це цілком зрозуміло, адже траурна процедура оповита численними таємничими та містичними правилами та прикметами.
(більше…)
календарь поминальных дат
Батьківські суботи 2018 року. Поминальні дні
Поминання покійних – особливі дати в календарі кожного православного людини. Пам’ять про тих, хто покинув наш світ і молитви до Бога є важливою складовою життя. В серцях близьких померлі родичі і друзі завжди залишаються живими, тому поминання, яке проводиться у визначені дні, дозволяє віддати їм шану. А близькі та родичі померлого згадують цієї людини, все його життя і вчинки, обговорюють те найкраще, що було за ним на час його життя.
(більше…)
Елітний похорон. Організація похорону на високому рівні
Похорон – це сумна, трагічна подія в житті будь-якої людини. Траурної організацією цього процесу рідні та близькі покійних намагаються висловити свої почуття, віддати останню шану і вшанувати їх пам'ять. На те, щоб продумати всі моменти і нічого не упустити, часто не вистачає часу, а головне - сил. В такі моменти на допомогу приходять похоронні агенції, які беруть на себе всі турботи по організації такого заходу.

Read More

кутя на поминки
ПОМИНКИ: які повинні бути. Порядок і правила проведення
Поминками називають той час, коли близькі родичі померлого згадують цію людину, все його життя і вчинки, обговорюють те найкраще, що було за ним на час його життя. В які дні проходить поминання за християнським звичаєм? На цей випадок існують як дні індивідуальні, так і загальноприйняті дати, коли поминають всіх покійних близьких. 3, 9 днів, 40 днів після смерті людини, батьківські суботи, Радониця, додаткові релігійні свята – це дні, коли необхідно пом'янути покійних і згадати їх життя.

Read More