РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ В КИЄВІ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОХОРОНУ ВІД ЕКОНОМ ДО VIP

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Делікатне ставленняДелікатне ставлення

Подбаємо про здійснення усіх необхідних процедур делікатно і непомітно для Вас. Наші менеджери готові відповісти на будь-яке питання.

Чесна вартістьЧесна вартість

Незалежно від Ваших фінансових можливостей ми організовуємо похорон на гідному рівні.

ОперативністьОперативність

Єдина система роботи з іншими підприємствами та структурами дає можливість організувати  похорон як швидко, так і якісно.

Цілодобова консультаціяЦілодобова консультація

Зателефонувати нам, отримати консультацію і викликати ритуального агента з будь-яких питань можливо в будь-який час доби.

ПрофесіоналізмПрофесіоналізм

Досвід роботи говорить сам за себе. Краще довірити  професіоналам те, що важко зробити самому у важку хвилину.

АвтопаркАвтопарк

Спеціалізований ритуальний транспорт повністю відповідає своєму призначенню. Оренда транспорту від 800 грн.

Як ми працюємо

Дзвінок,
консультація

Ритуальний агент
приїжджає до вас

Підписуємо договір

Ритуальна церемонія

Обслуговування після похорону

 

Необхідно викликати швидку допомогу та поліцію. Швидка допомога зобов'язана видати акт констатації смерті, а поліція оформити протокол огляду померлого. Далі викликаєте ритуального агента, який оформить транспортування тіла в холодильні камери на збереження і допоможе спланувати та організувати похорони.

Основний документ - це медичне свідоцтво про смерть.

Для його оформлення необхідні: акт констатації смерті, протокол огляду померлого, паспорт померлого, його амбулаторна карта ( якщо вона на руках) і паспорт того, хто буде займатися оформленням і звернутися в поліклініку за місцем проживання. Після отримання свідоцтва потрібно звернутися в районний РАГС для отримання довідки про смерть і гербового свідоцтва про смерть.

Наші співробітники допоможуть зробити це оперативно і не витрачати час.

Згідно з нашим законодавством кожен громадянин України може отримати місце для поховання. У кожному місті та регіоні існує перелік кладовищ, на яких можна проводити поховання. Ділянка виділяється тільки при пред'явленні документів про настання смерті. Щоб ознайомитися зі списком місць треба звернутися на кладовищі.

Покійного прийнято одягати у все нове, чисте. Одяг має бути закритою, з довгими рукавами, невеликим вирізом у шей (без декольте), довжина спідниці у жінок — не вище колін.
Одяг повинен добре підходити по розміру. Якщо людина при житті підготував собі костюм або плаття для похорону, його бажання важливо виконати. Є традиція класти в труну улюблені речі.
Якщо тіло покійного знаходиться в морзі, необхідно відвезти:

Для жінок: спідня білизна; панчохи (або колготки), сукня з довгим рукавом, хустку на голову (не чорну), туфлі (або тапочки).

Для чоловіків: спідня білизна; - шкарпетки, майка, сорочка, краватка, костюм, головний убір, туфлі/тапочки.

Основними ритуальними речами є:

 • хрест;
 • труна (домовина);
 • ритуальне покривало (саван);
 • поховальний одяг;
 • вінки та корзини з траурними стрічками;
 • свічки, лампади.

Обов'язковим атрибутом поховання православних християн є хрест – символ спасіння і перемоги над смертю. Хрест може бути виготовлений з будь-якого матеріалу: дерева, металу; мармуру; бронзи; граніту.

З-за того, що в перший час земля на місці поховання просідає, хрести і пам'ятники встановлюють через рік після поховання. Спочатку на могилу ставлять дерев'яний хрест – свідчення безкорисливості покійного і нагадування про жертву Христа. Свічки і лампади також є важливими ритуальними атрибутами. Вони символізують покаяння і молитовне горіння перед Господом.

Могила вважається місцем вічного перебування померлого, а труну, згідно з православним віруваннями, стає його новим «будинком». Дотримуючись давніх традицій, «житло» покійного в наші дні намагаються зробити красивим і затишним, тому вибору гробу приділяють особливу увагу.

Покладання квітів на могилу – давня традиція, що допомагає висловити скорботу і свої почуття до покійного. Ритуальні вінки, гілля пам'яті і корзини складають з живих або штучних квітів. Квіткові композиції доповнюють траурними стрічками, на які наносять слова скорботи і підтримки родині покійного.

Вибір є особистим, в залежності від сімейних традицій, релігійних переконань та інших факторів, як фінансових можливостей, так і від волі покійного.

Кремація – це різновид похорону, при якому тіло покійного спалюється в спеціальній печі при температурі близько тисячі градусів за шкалою Цельсія, протягом півтора – двох годин, до освіти попелу. Згодом прах поміщається в урну і передається родичам, для подальшого захоронення. Способів поховання кілька: це може бути приміщення урни з прахом у родинну могилу, розміщення у колумбарії, або розвіювання праху.

Чому так багато сімей обирають поховання, а не кремацію? Слово «кладовище» походить від давньогрецького слова, яке буквально означає «спальне місце». У багатьох культурах вірять, що смерть є одним з видів сну, і поховання є методом, що дозволяє тілу жити вічно і розкладатися природним шляхом. А також інша причина - це традиції. Поховання тіла коханої людини дозволяє родині та друзям відвідувати могилу загиблого і віддати данину поваги пішов.

Поховання або кремація – це дуже особисте рішення. Важливо пам'ятати, що незалежно від того, щоб Ви не вибрали, Ви зробили правильний вибір.

Ритуальне бюро ВІК

Ритуальне агентство ВІК існує більше 10 років. Поєднання багаторічного досвіду і сучасного підходу у роботі з клієнтами дозволяє нам однаково швидко і якісно виконувати замовлення будь-якого рівня складності, як найпростіші, у разі «звичайного» похорону, так і розроблені відповідно до індивідуальних побажань замовника.

В основу роботи ми вкладаємо принцип - максимально чітко виконати побажання клієнта незалежно від його соціального статусу та фінансових можливостей.

Наше кредо - допомагати людям, яких спіткало горе. Єдина система роботи з іншими підприємствами та структурами дає можливість надання повного спектру послуг, безпосередньо у момент звернення замовник отримує інформацію про всіх необхідних процедур для оформлення та організації похорону.

Фото виставкового залу

Виставковий зал

Електрокар для ритуальних перевезень

Пам'ятне скло з частинками праху

Пам'ятні стекла в виставковому залі

"10.05.2020. ховали бабусю. Організація на вищому рівні. Контакт тримався постійно. Все погоджено з мінутами. Команда гробокопачів вище всяких похвал. Демонтаж пам'ятника, копка могили. Юрій, респект.  А тим, хто незадоволений. Хлопці, погоджуйте все заздалегідь кожну деталь. І похорон така річ - гаманеци відкривай на кожному кроці, майте на увазі.  Дякуємо."

Тарас Кугавський 12.05.2020

"На початку квітня втратили близьку людину. Все сталося несподівано, і ні з чим подібним ми раніше не стикалися. Необхідно було терміново вирішити багато питань - вибір місця поховання, питання з моргом, прокуратурою, похоронна атрибутика, транспорт, священик, і багато іншого. Велике спасибі Ганні і її колегам, які взяли всі питання і турботи на себе. Запропонували варіанти захоронення, займалися питаннями з моргом та прокуратурою. Документи були зроблені протягом дня, при тому в суботу. Ми приїхали попрощатися вже на кладовищі, де все вже було організовано. Дякуємо за Ваш непростий труд і підтримку в такий складний момент."

Юрій Севастьянов 28.04.2020

"Довго вибирала урну в Києві для поховання праху в колумбарії. Була в різних місцях, в тому числі ритуальному агентстві поруч з Байковим кладовищем, де вибір настільки убогий, а ціни просто космічні і зовсім не відповідають якості. Якщо бути точним, то за 4900 мені запропонували «урну», яка і 500 грн не варто, так вона і на урну мало схожа. Я хотіла дуже простеньку і без вензелів і каменів. Добре, що знайшла ВЕК, так як там дуже хороший вибір і ціни на бронзові урни Гаразд дешевше, ніж в інших ритуал магазинах. Але головне, що господар магазину і дівчатка, які там працюють, дуже приємні люди. Що не менш важливо в такі моменти. Спасибі вам!"

Lena Bel'o 15.03.2019

"З багатьох пропозицій ритуальних послуг в інтернеті ми вибрали цю компанію. Приїхали до них для вибору труни з вінками і оформлення замовлення на організацію похорону нашого дідуся. У них великий вибір і нормальні ціни. Ми залишилися задоволені гарною організацією похорону."

АНТОН ПІНЧУК 02.11.2018

"Хочу висловити велику подяку похоронному бюро ВЕК. У таку скрутну хвилину для всієї родини, вони взяли на себе всі похоронні клопоти. Це дуже полегшує рішення. Все організували дуже добре, а головне, оперативно, тому що часу не дуже було багато. За ціною все дуже лояльно, що не обдирають людей в такій ситуації. Спасибо большое, що існує таке похоронне бюро. Ви потрібні людям."

ОЛЕНА МАЛИХІНА 23.06.2018

"У лютому потрібні були похоронні послуги для організації похорону дідуся. Снігопад у Києві додав проблем для транспортування, але бюро ВІК спрацювало злагоджено.Спасибі."

ВІТАЛИЙ БАБІЧЕВ 10.02.2018

"Дякую за допомогу в проведенні похорону для моєї мами в Різдвяні дні. Так вийшло, що горе нас застало на 6 січня і мені була потрібна максимально повна допомога і підтримка для проведення похорону мами. Гіда ритуальна служба в Києві."

ЄВГЕНІЯ СТРУКОВА 15.01.2018

“Замовляв у хлопців репатріацію брата з Польщі в Київ. Хороші автомобілі. Коректний розпорядник. Дякую за підтримку!"

ОЛЕКСАНДР 18.12.2017

"Співпрацював з бюро ВІК для організації перевезення тіла мого друга з РФ в Київ. Доставили літаком. Спасибі за консультацію і допомогу в оформленні всіх документів".

СЕРГІЙ КРАВЧЕНКО 03.03.2017

“У спринтері для перевезення було не зовсім достатньо місця. Все інше було на рівні. Якісні ритуальні послуги."

ЄКАТЕРИНА 12.10.2016

"Велике спасибі вам. Дійсно все пройшло на гідному рівні, хоча похорони були не дорогі..."

АННА 14.09.2016

"Замовляв послуги похоронної служби. З транспорту було два спринтера і катафалк. Добре приготували місце для церемонії. Зараз хлопці дивляться за могилою, так як я не в Києві."

АНДРІЙ 05.07.2016

"Похоронне бюро ВЕК нам дуже допомогло з організацією похорону нашої бабусі, співробітники бюро все зробили практично самі від і до. Похорон відбувся на найвищому рівні і обійшлися нам не сильно дорого. Спасибо большое"

Марина Сивольник 23.07.2019

Ціни на проведення похорону: 6 пакетів послуг

Соціальний - від 5000 грн
Cтандартний - від 8500 грн
Оптимальний - від 11500 грн
Престижний - 22500 грн
Елітний - 53700 грн
Преміум - 142300 грн
 • Труна дерев'яна, оббита тканиною
 • Похоронний комплект: покривало (тюль), подушка
 • Церковний набір
 • Вінок зі штучних квітів (1 шт)
 • Катафальний транспорт на 2-4 посадочних місця
 • Похоронна бригада (4 людини)
 • Доставка предметів ритуалу
 • Оформлення організації похорону
 • Труна дерев'яна, оббита атласом
 • Похоронний комплект: покривало (атлас), подушка
 • Церковний набір
 • Могильний хрест (сосновий)
 • Вінок зі штучних квітів (4 шт)
 • Катафальний транспорт до 18 посадочних місць (по місту)
 • Похоронна бригада (4 людини)
 • Священик
 • Доставка предметів ритуалу
 • Оформлення організації похорону
 • Труна дерев'яна, оббита атласом з лакованою накладкою
 • Похоронний комплект: покривало (атлас), подушка
 • Церковний  набір
 • Ритуальні рушники (2 шт)
 • Могильний хрест (дубовий)
 • Вінок  з штучних квітів 150 см  (4 шт)
 • Катафальный мікроавтобус (Mercedes) до 18 посадочних місць (по місту)
 • Похоронна бригада ( 4 людини)
 • Священик
 • Розпорядник похорону
 • Виїзд ритуального агента до замовника
 • Оформлення пакету документів
 • Фотопортрет (1 шт)
 • Доставка предметівв ритуалу
 • Оформлення організації похорону
 • Труна лакована (престиж класу)
 • Похоронний комплект: покривало (атлас), подушка
 • Церковний  набір
 • Могильний хрест (дубовий)
 • Ритуальні рушники (2 шт)
 • Ритуальні хустки
 • Вінок із штучних квітів 180 см (4 шт)
 • Супроводжуючий мікроавтобус (Mercedes) на 20 посадочних місць (по місту)
 • Катафалк (лімузин)
 • Священик, похоронна бригада (4 людини)
 • Розпорядник похорону
 • Виїзд ритуального агента до замовника та супровід
 • Оформлення пакету документів
 • Фотопортрет (2шт)
 • Доставка предметів ритуалу
 • Оформлення організації похорону
 • Труна лакована (еліт класу)
 • Похороний комплект (елітний)
 • Церковний набір
 • Вінок авторський 180 см (4 шт)
 • Ритуальні рушники (2 шт), ритуальні хустки
 • Могильний хрест (еліт класу)
 • Супроводжуючий мікроавтобус (Mercedes) на 20 посадочних місць (по місту) (2 шт)
 • Катафалк (лімузин еліт класу)
 • Похоронно-сервісна бригада ( 6 осіб)
 • Священик, розпорядник похорону
 • Виїзд ритуального агента до замовника та повний супровід
 • Музиканти (саксофон, скрипка, духовий оркестр)
 • Оформлення пакету документів
 • Фотопортрет (2 шт)
 • Шатро для прощання на місці поховання
 • Драпірування тканиною могили
 • Доставка предметів ритуалу
 • Оформлення організації похорону
 • Труна лакована двухкришечна (преміум класу)
 • Похороний комплект (преміум)
 • Церковний  набір
 • Ритуальні рушники (2 шт), ритуальні хустки
 • Могильний хрест (авторський)
 • Вінок авторський з живих квітів 180 см (4 шт)
 • Екібана авторська на кришку труни з живих квітів
 • Супроводжуючий мікроавтобус (Mercedes) на 20 посадочних місць (по місту) (2 шт)
 • Супровід швидкої допомоги
 • Катафалк (лімузин преміум класу)
 • Похоронно-сервісна бригада (6 осіб)
 • Священик, церемоніймейстер похорону
 • Виїзд ритуального агента до замовника та повний супровід
 • Музиканти (саксофон, скрипка, духовий оркестр)
 • Оформлення пакету документів
 • Фотопортрет (2 шт), ліфт ритуальний
 • Шатро для прощання на місці поховання
 • Драпірування тканиною могили
 • Доставка предметів ритуалу
 • Оформлення організації похорону
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ. МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ.
Прорахунок поминальних днів

*Першим днем вважається день смерті