ритуальні рушники

РУШНИКИ ДЛЯ ПОХОРОНУ

Ритуальні рушники

Ритуальні рушники в асортименті. Вибирайте і замовляйте потрібну модель за телефоном. Швидка доставка.
З найдавніших часів до землі як до ритуальної церемонії ставилися з шанобливим і особливою увагою – покійно належало ховати з усіма почестями і дотриманням ритуалу. І ритуальний рушник відіграє в ній важливу роль – він також важливий, як і труну і одяг, в яку одягають покійного, хрест та вінки.

рушники для похорону від 100 грн. Доставка по Києву.
044 466 7868 067 767 7788 063 943 8833

Фото ритуальних рушників від похоронного бюро ВІК

У чому полягає роль ритуального рушника? У християнських традиціях рушник – це символ шляху людини, як при його земному, так і в загробному житті. Особливо цього символу приділяють увагу на похоронах. Ним пов’язують хрест (посилання на хрести) та руки всіх, хто несе труну, його кришку, їм опускають в могилу покійного. Крім усього іншого – їх пов’язують і дзеркала машини – катафалка, руки тих, хто буде копати могили.

Якщо говорити конкретно про роль ритуального рушника у поховальній церемонії – зав’язана на самому поховальному хресті він виконує таку собі роль вмістилища для упокоенной душі, де вона перебуває 40 днів, після закінчення яких відправляється у потойбічний світ. Це символ закінчення життєвого шляху і початок його духовного становлення, це та дорога, якою душа покійного піднімається в замогильне царство.

Для чого пов’язують рушник на руки?

А ось навіщо пов’язують рушник на руки живих людей – це така собі захист їх від негативної енергетики мертвого людини, від нещастя і темних сил. Після церемонії поховання такий рушник можна забирати додому. Саме вдома йому відводиться роль захисника і оберега. Не варто боятися його – ними можна без побоювання витирати руки та обличчя, шкоди він не принесе, а от захистити – це так. Окремо варто згадати і рушники, на яких і опускають в могилу труну – їх можуть залишати за бажанням в самій могилі або розрізає на частини, роздають всім присутнім.

Скільки потрібно рушників для похоронної церемонії?

Перш ніж купити ритуальний рушник – важливо знати, скільки ж їх потрібно для проведення церемонії. У відповідності з прийнятими традиціями – для самого ритуалу необхідно мати 2 великих рушника, розмір яких йде від 6-7 метрів. Вони необхідні для опускання труни в могилу і також вам буде потрібно по одному рушнику для:

  • хліба і покриття покійного;
  • для прикраси кришки труни і для настилання підлоги в машині – катафалку;
  • на саме дзеркало автомобіля.

Вартість ритуального рушника безпосередньо визначена тканиною, з якої він виконаний і виконанням – в нашому ритуальному магазині ви можете вибрати полотно з іконами і ритуальним орнаментом. При цьому за своїми розмірами рушники також можуть відрізнятися – вузькі і широкі, що йдуть з орнаментом чи вибитою молитвою, тіснені фольгою.

ПОТРІБНІ РИТУАЛЬНІ РУШНИКИ НА ПОХОРОН?
ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ. МИ ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ