Ритуальні хрести

ХРЕСТИ НА МОГИЛУ З ДОСТАВКОЮ

Хрести для похорону з доставкою

Обов'язковою частиною християнських похорону є встановлення хреста на могилу. Саме ритуальні хрести відрізняють могили православних християн, хрест ж зазвичай доповнюється фотографією покійного, на ньому ставиться табличка з ім'ям, датою життя, іншими написами за вказівкою близьких.

Фото траурних хрестів від бюро ВІК

Що символізує хрест на могилі

Традиція ставити хрест на могилу ведеться здавна, і сам хрест символізує Христову перемогу над смертю, переносячи нас до подій його смерті і воскресіння.

Людська душа безсмертна, поминання покійного супроводжується молитвами про спасіння його душі, помилування перед Страшним Судом. І хрест на могилі перед вірянами родичами і близькими теж виявляється до речі. Він не просто більш інформативний, ніж надгробний пам’ятник звичайного типу, але і забезпечує захист.

Купити ритуальний хрести з доставкою

Якщо ви зіткнулися з таким горем, як смерть близької людини, наша компанія готова надати вам допомогу в облаштуванні його поховання і придбання хреста. У нас ви зможете замовити хрест на могилу в Києві за розумною ціною (400-600 грн), не стикаючись з переплатами.

В асортименті завжди є вироби з:

  • металу;
  • граніту;
  • дерева;
  • комбінованих матеріалів.

Ви можете вибрати дерев’яний хрест, традиційними для християн є дубові вироби. Вони володіють достатньою довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливів, можуть мати різне оформлення і зовнішній вигляд. Ще більш надійним стане кований хрест, який буде виглядати ще більш переконливо і може бути виготовлений навіть в індивідуальному порядку. При грамотній установці він простоїть десятиліттями, хрест не доведеться поправляти або змінювати, що істотно спростить догляд за могилою.

Ритуальний хрест на могилі – це данина християнським традиціям поховання та забезпечення захисту покійному в потойбічному світі. Ви можете вибрати простий хрест або незвичайне рішення, як правило, вибір особливих ритуальних предметів демонструє повагу до покійного, бажання віддати йому останню шану.

У нас ви знайдете рішення з різних матеріалів, під будь-який бюджет – ми прагнемо відповідати потребам замовника і пропонувати всі необхідні атрибути в цінових рамках бюджету похорону. У нас ви знайдете хрести, а також чимало інших ритуальних атрибутів (вінки, труни, ритуальні покривала, свічки, ікебани для трун), необхідних на похоронах, і широкий спектр супутніх послуг.