Оренда ритуального залу

Ритуальний зал для прощання
ритуальний зал
Оренда ритуального залу в Києві
Коли непоправна біда постукала будинок, хочеться заховати гіркоту втрати від сторонніх очей і гідно попрощатися з назавжди пішли людиною. Для цих цілей доступна оренда ритуального залу, де родичі, друзі та колеги, всі, хто знав і любив померлого, зможуть постояти біля труни з його тілом або урни з прахом перед проводами в останню путь.

Призначення залу для прощання

Панахида за покійним може проводитися як в форматі світського церемонії, так і у вигляді церковного богослужіння. Якщо останнє, як правило, відбувається в храмі, то для траурного зборів біля труни з тілом померлої людини слід знайти спеціальне місце. Це може бути:

 • ритуальный зал;
 • траурний майданчик;
 • цвинтарь;
 • майданчик біля останнього місця проживання або роботи покійного.

Обравши церемоніальний зал для прощання, родичі покійного можуть бути впевнені, що ритуал пройде належним чином. Траурну атмосферу не порушать чужі люди, недоречні звуки або несприятливі погодні умови.

ОРЕНДА РИТУАЛЬНОГО ЗАЛА – ВІД 210 ГРН. Дзвоніть цілодобово!
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833

Види ритуальних залів від ритуального бюро ВІК:

В залежності від розміру ритуальні зали поділяються на:
 1. Малий – вміщує 20-30 чоловік, самий близький коло рідних і близьких померлого.
 2. Середній – помістить 40-60 осіб, є кімната відпочинку, де запрошені, безсилі перед тяжкістю втрати, можуть побути деякий час.
 3. Великий – місткістю до 100 осіб зі спеціальним місцем, де можуть розміститися музиканти, які виконують траурні урочисті мелодії.
 4. Всі приміщення обладнані системою вентиляції, опалення та кондиціонування, в них є туалети і невеликі кухні-їдальні. Після кожної громадянської панахиди вони ретельно дезінфікуються з допомогою екологічно безпечних засобів, провітрюються і в них підтримується доречна для певної пори року температура.

ритуальний зал

Оформлення церемоніального приміщення

ритуальный зал для прощания от бюро ВЕК

Ритуальна зала від бюро ВІК

ритуальный зал для прощания ВЕК

Ритуальна зала у Києві

Варіанти оформлення залу залежать від побажань рідних. Церемонія може бути як скромною, без зайвих атрибутів, так і статусною, з оформленням залу живими квітами, музичним супроводом та виготовлення фотопортрета померлого.

Ритуальний зал для прощання повинен бути обладнаний наступними елементами:

 • постаментом для труни з тілом чи урни з прахом покійного;
 • переносними місцями для сидіння рідних і близьких;
 • місцем для установки кришки труни;
 • простором для ритуальних квіткових композицій, вінків і кошиків;
 • місцем для свічок, лампад і релігійних символів;
 • підставкою для портрета померлого.

За бажанням родичів можлива установка невеликий трибуни для тих, хто захоче сказати прощальну промову про померлу людину, а також огорож і невеликих ширм. Флористичне, музичне і світлове оформлення церемонії, прикраса залу створять особливу урочисту атмосферу прощання, належну жаль моменту.

Умови оренди залу для прощання

Ритуальний зал прощання в Києві надається для громадянських панахид і відправ в оренду по годинах. До організації дійства можна залучити спеціальні служби або провести його за покликом серця або бажанням покійного.

Чим краще пройде церемонія прощання з померлим, тим спокійніше і легше на душі буде його рідним і близьким. Кожна людина, незалежно від того, яким матеріальним становищем або соціальним статусом він володів, заслуговує гідних шани перед проводами в останній шлях і переданням його останків.

ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ. МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ.
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833