Траурна флористика

РИТУАЛЬНІ ТОВАРИ З ДОСТАВКОЮ

Ритуальна флористика

За заведеним традиціям при прощання з покійним і його похованні всі прийшли на похорон, рідні та близькі люди покладають на труну траурний букет. Так висловлюють свої емоції і почуття, повагу до покійного. Все частіше родичі покійного замовляють у ритуальних агентствах і квіткових магазинах не просто вінки та корзини з живих квітів, але і ікебани.

Ікебани для похорону від 800 грн.
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833

Фото ритуальних ікебан для кришки труни

Що таке ікебана?

У перекладі з японської – це мистецтво аранжування квітів, при цьому така композиція може включати не тільки живі, але і штучні квіти, гілки і ягоди, трави та будь-муляжі. Але особливе значення набуває композиція при похованні померлого людини.

У чому полягає роль ікебани?

Покладений ікебана на кришку труни – невід’ємний атрибут ритуальної флористики та частина православного поховання. Практично кожні похорон не обходяться без них – це не просто красивий букет на труну з живих або штучних квітів. Це данина поваги з боку близьких та рідних, висловлення скорботи за покійним – грамотно підібраний дизайн і поєднання кольорів дозволить виразити її в повній мірі. Кожна людина має свої улюблені квіти – будь то червоні троянди або ж білі лілії, гвоздики, які супроводжують весь його життєвий шлях. Тому так важливо вшанувати пам’ять покійного його улюбленими квітами.

Звертаючись до нас – ви гарантовано отримуєте увагу до ваших побажань щодо складання ікебан як штучних, так і живих квітів.

Як квіти довго зберігають свіжий вигляд?

Всі живі рослини поставляються свіжими і довгий час зберігають свіжість, за рахунок спеціальної техніки складання композиції і додаткового водного резервуару. Кожна ікебана з живих квітів мають спеціальні підставки, які спеціально фіксують їх. Ці конструкції заповнені водою, забезпечуючи всім квітам свіжість на довгі години. Всі ритуальні композиції представлені у нас в широкому асортименті. У їх складанні використовуються якісні елементи декору, а грамотне поєднання кольорів в ритуальній флористики зробить саму композицію естетично правильної, відповідної місцем і тематики. Ми врахуємо всі побажання родичів і можемо запропонувати не тільки вже готові композиції, але і складемо ікебану за індивідуальним замовленням.

ПОТРІБНА ІКЕБАНА НА ТРУНУ НА ПОХОРОН?
ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ. МИ ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833