ритуальні рушники

РУШНИКИ ДЛЯ ПОХОРОНУ

Ритуальні рушники

Ритуальні рушники в асортименті. Вибирайте і замовляйте потрібну модель за телефоном. Швидка доставка.
З найдавніших часів до землі як до ритуальної церемонії ставилися з шанобливим і особливою увагою – покійно належало ховати з усіма почестями і дотриманням ритуалу. І ритуальний рушник відіграє в ній важливу роль – він також важливий, як і труну і одяг, в яку одягають покійного, хрест та вінки.

Рушники для похорону від 100 грн. Доставка по Києву.
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833

Фото ритуальних рушників від похоронного бюро ВІК

У чому полягає роль ритуального рушника? У християнських традиціях рушник – це символ шляху людини, як при його земному, так і в загробному житті. Особливо цього символу приділяють увагу на похоронах. Ним пов’язують хрест (посилання на хрести) та руки всіх, хто несе труну, його кришку, їм опускають в могилу покійного. Крім усього іншого – їх пов’язують і дзеркала машини – катафалка, руки тих, хто буде копати могили.

Якщо говорити конкретно про роль ритуального рушника у поховальній церемонії – зав’язана на самому поховальному хресті він виконує таку собі роль вмістилища для упокоенной душі, де вона перебуває 40 днів, після закінчення яких відправляється у потойбічний світ. Це символ закінчення життєвого шляху і початок його духовного становлення, це та дорога, якою душа покійного піднімається в замогильне царство.

Для чого пов’язують рушник на руки?

А ось навіщо пов’язують рушник на руки живих людей – це така собі захист їх від негативної енергетики мертвого людини, від нещастя і темних сил. Після церемонії поховання такий рушник можна забирати додому. Саме вдома йому відводиться роль захисника і оберега. Не варто боятися його – ними можна без побоювання витирати руки та обличчя, шкоди він не принесе, а от захистити – це так. Окремо варто згадати і рушники, на яких і опускають в могилу труну – їх можуть залишати за бажанням в самій могилі або розрізає на частини, роздають всім присутнім.

Скільки потрібно рушників для похоронної церемонії?

Перш ніж купити ритуальний рушник – важливо знати, скільки ж їх потрібно для проведення церемонії. У відповідності з прийнятими традиціями – для самого ритуалу необхідно мати 2 великих рушника, розмір яких йде від 6-7 метрів. Вони необхідні для опускання труни в могилу і також вам буде потрібно по одному рушнику для:

  • хліба і покриття покійного;
  • для прикраси кришки труни і для настилання підлоги в машині – катафалку;
  • на саме дзеркало автомобіля.

Вартість ритуального рушника безпосередньо визначена тканиною, з якої він виконаний і виконанням – в нашому ритуальному магазині ви можете вибрати полотно з іконами і ритуальним орнаментом. При цьому за своїми розмірами рушники також можуть відрізнятися – вузькі і широкі, що йдуть з орнаментом чи вибитою молитвою, тіснені фольгою.

ПОТРІБНІ РИТУАЛЬНІ РУШНИКИ НА ПОХОРОН?
ДЗВОНІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ. МИ ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833