ритуальні вінки

ТРАУРНІ ВІНКИ З ДОСТАВКОЮ

Ритуальні вінки

Пропонуємо великий вибір вінків з штучних квітів з доставкою. Для замовлення траурного вінка вибирайте вподобану модель з артикулом.

Траурний вінок – це обов'язковий атрибут похорону, без цього елемента православні похорони практично не проводяться.
Значення похоронного вінка:

  • Прикраса місця поховання,
  • Уособлення довгої та світлої пам'яті,
  • Останні дари покійному від живих людей.

Представляємо широкий асортимент вінків для похоронної церемонії. У нас в каталозі представлені ритуальні вінки від 380 грн. Всі подробиці з приводу ціни і доставки вінка, ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Похоронні вінки від 380 грн. Доставка по Києву.

+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833

Фото траурних вінків від похоронного бюро ВІК

З чого складається похоронний вінок

Траурні вінки виконуються з натуральних рослин і штучних матеріалів, якщо мова йде про натуральні – тут використовується хвоя, яка символізує довгу пам’ять в серцях живих, і бутони квітів, які швидко в’януть, нагадуючи нам про швидкоплинність людського існування на землі.

Однак той фактор, що живі рослини швидко в’януть, стає причиною того, що найбільшою популярністю користуються вінки із штучних квітів вони зберігають свій початковий вигляд роками, і це виключає необхідність постійного їх оновлення, частих візитів на місце поховання для догляду.

Ритуальні вінки з доставкою

Якщо ви зіткнулися з таким горем, як втрата близької людини, або бажаєте привести в порядок місце поховання, знову поклавши на нього ритуальні прикраси – наше агентство готове надати вам вінки з доставкою по Києву.

Ми пропонуємо великий асортимент траурних вінків від 200 до 2000 грн. Завжди в наявності різні розміри і колірні рішення. Також у нас можете замовити стрічку на вінок з індивідуальною написом. Вінки прийнято оформляти траурними стрічками, на яких ставиться підпис, від кого цей вінок, або ж світлі слова стосовно покійного. Ви можете купити вже готовий вінок, або замовити індивідуальне рішення, придбати один або кілька вінків, доступні всі варіанти.

Пропоновані нами ритуальні вінки у Києві створюються з якісних матеріалів, і тому вони стоять довго, стаючи прикрасою місця поховання, і не перетворюючись на сміття при перших же примхи погоди.

Наші фахівці прагнуть створювати їх в стриманому, але урочистому оформленні, як це личить згідно з традиціями. Ми завжди прислухаємося до побажань замовника, формуючи все необхідне згідно рамками доступного бюджету, всім вказівкам і моментів, важливих для близьких покійного. Доставка виконується силами похоронного бюро ВІК, без затримок, точно до призначеного часу – звертайтеся до нас у будь-який момент.

Доставка ритуальних вінків виконується силами похоронного бюро ВІК, без затримок, точно до призначеного часу – звертайтеся до нас у будь-який момент.
+38 (044) 466-7868 +38 (067) 767-7788 +38 (063) 943-8833