Важлива інформація

Все про ритуальні послуги
віж ЕКОНОМ ДО VIP-похорон
Свидетельство о смерти
Які документи потрібні для похорону

Перед тим, як провести поховання померлого, необхідно все офіційно оформити, отримати документи, довідки, укласти договори з компаніями, які будуть проводити необхідні заходи.

Вся ця документація обов’язково знадобиться вам. Також важливо зібратися з духом, відкинути всі переживання, з максимальною відповідальністю підійти до збору та оформлення документів.
(більше…)

Родительские субботы в 2022 году
Батьківські суботи у 2022 році

Батьківські суботи у 2022 році знаменують можливість згадати своїх померлих предків та подати прохання на панахиду у церкві. Церковна батьківська субота дозволяє реалізувати головний молитовний обов’язок тих, хто живе перед померлими. Ми зобов’язані пам’ятати і почитати своїх батьків, бабусь, дідусів і просто близьких людей, яких вже немає поруч, щоб їм було легше перебувати поряд з ангелами та проходити випробування Страшного суду.
(більше…)

Правила погребения тела у татар
Правила поховання тіла у Татар

У кожного народу свої звичаї і традиції поховання небіжчика. Татари сповідують іслам, а значить, обряд похорону у татар проходить за мусульманськими звичаями. У цьому заході бере участь не тільки сім’я небіжчика, а й близькі родичі і сусіди. У кожного з них є своя роль при організації проводів людини в останню путь.
(більше…)

Батьківські суботи в 2021 році

У православ’ї дуже трепетно ставляться до пам’яті покійних. Люди не тільки бережуть пам’ять про близьких, які покинули цей світ, а й регулярно замовляють молебні і панахиди. Родичі відвідують кладовища, стежать за оздобленням могил. Тому в православ’ї виділено вісім особливих днів, коли віруючі можуть помолитися про душі покійних родичів і близьких людей. Поминальні суботи – перехідні дати, в зв’язку з чим поминальні дні проводять в різні числа щорічно.

(більше…)

Примет и поверий о кладбище
Прикмети на кладовищі

У культурі багатьох народів існує велика кількість прикмет і повір’їв про кладовище. Досвід, накопичений поколіннями, передає інформацію, які ритуали не варто ігнорувати при відвідуванні могил покійних. А яка поведінка призведе до негативних наслідків.
(більше…)

Ритуальные обряды в разных странах мира
Ритуальні обряди в різних країнах світу

Ритуальні обряди в різних релігіях хоч і мають одну суть: упокоєння душі померлого і її підготовка в останню путь, але виконується за допомогою різних процедур і церемоній.
(більше…)

поминальный календарь
Батьківські суботи 2020

Пам’ять про покійних рідних постійно живе в серцях близьких. Для особливого збереження пам’яті про померлих в календарі православних свят є спеціальні дні, в які церковнослужителі рекомендують молитися про покійних.

Батьківські дні або поминальні суботи так називаються з давніх часів, коли тільки з’явилася традиція в храмах чинити молитви за спочилих християн. Також традиція рекомендує відвідувати кладовища. За назвою «батьківська» зрозуміло, що спершу люди поминають померлих батька і матір, а також згадують у молитві і про інших родичів, близьких і друзів.

(більше…)

Похоронные обряды славян
Обряд поховання: традиції

Обряд поховання має специфічні особливості в кожній релігії. Вони можуть по-різному сприйматися народами всього світу. Всі знають, що рано чи пізно смерть наздоганяє кожну людину. Коли гине близький – це найстрашніша трагедія. Можуть залишатися тільки спогади, які не зітре час. Потрібно знати кожній людині, що таке похоронні обряди світу.

(більше…)

Чому поминають саме на 9 і 40 днів після смерті?

Сьогодні язичницькі вірування наших предків простежуються в християнських обрядах. З глибини століть дійшли до нас суворі правила. До них можна віднести: небіжчика потрібно виносити з дому тільки вперед ногами, в труну обов’язково кладуть його улюблені предмети. Обов’язковим ритуалом є поминання небіжчика їжею в певні дні і відвідування могили. Православні християни дотримуються церковних канонів. Особливо це відноситься до ритуалів поминок на 9-ий, 40-ий день і на річницю смерті. Рідні допомагають душі Близького знайти спокій і Царство Небесне.
(більше…)

Родительские субботы 2019
Батьківські суботи в 2019 році

Батьківські суботи в православ’ї створені спеціально для того, щоб зберігати пам’ять про померлих. Шанувати пам’ять повинні в першу чергу найближчі родичі покійного, але у вселенські поминальні суботи молитися потрібно про всіх померлих.

(більше…)