траурні покрывала

РИТУАЛЬНІ ПОКРИВАЛА З ДОСТАВКОЮ

Ритуальні покривала для похорону з доставкою

Ритуальні покривала – це обов'язкова частина похоронної атрибутики. Цей предмет використовується не лише християнської, а й у мусульманській традиціях. В рамках християнського світогляду траурне покривало є символом захисту Христової, готовності людини постати перед Богом. Обряд, в якому використовується цей атрибут, не змінювався століттями:

  • тіло покійного необхідно закрити покривалом до середини тіла;
  • потім відбувається відспівування, прощання з покійним;
  • священнослужитель закриває тіло покривалом повністю.

Фото ритуальних покривав від бюро ВІК. Ціна від 200 грн

Покривало для похорону є абсолютно необхідним предметом, його слід придбати заздалегідь разом з іншими ритуальними товарами (труну, траурні вінки, хрест, свічки), використовуваними в християнських похоронах.

Яким має бути покривало для похорону?

Згідно з православним традиціям покривало повинно використовуватися виключно чисте, світлих тонів, нерідко люди вибирають чисто білі вироби. Вишивка і орнамент на ньому допускаються, однак прикраса тканини має бути стриманим. Ритуальні покривала можуть бути різного типу, вони відрізняються не тільки за забарвленням і наявністю прикрас, але і за типом тканини. Оскільки виріб має виражатися в стриманому, холодно-урочистому стилі, його створюють з атласу або шовку, парчі. Також можна придбати вироби, виконані з батисту й оксамиту, а найбільш бюджетним рішенням стає тюль.

Нерідко тканина підбирають під відтінок оббивки труни, або навпаки, контраст їй. Попитом користуються покривала під металік, із золотим відливом. Білі, бежеві та кремові відтінки вважаються найбільш традиційними для ритуальних тканин. А релігійна траурна символіка може наноситися на ці матеріали шляхом аплікації. Нерідко покривало купують не окремо, а відразу в комплекті з наволочкою і подушкою, вони можуть оформлятися у єдиному стилі, шитися з одного матеріалу.

Якщо вам необхідно купити ритуальне покривало з доставкою по Києву, ритуальне бюро ВІК готове запропонувати вам широкий вибір похоронних атрибутів. Покривала пропонуються різних кольорів і відтінків, є як бюджетні, так і елітні рішення – ми завжди прагнемо адаптуватися під доступний для клієнта бюджет, робити тільки розумні пропозиції. Всі вироби з наших каталогів можуть бути надані з доставкою, на простих і зручних умовах.