Важлива інформація

Все про ритуальні послуги
віж ЕКОНОМ ДО VIP-похорон
Свидетельство о смерти
Які документи потрібні для похорону
Родительские субботы в 2022 году
Батьківські суботи. Православний календар. Поради та заборони
Прорахунок поминальних днів

*Першим днем вважається день смерті

24 Липня, 2018

Квіти для похорону. Які квіти несуть на похорон

Для жителів України та інших слов’янських країн прийнято приносити на місце поховання людини тільки парне число кольорів. Для християн парні числа означають спокій, умиротворення і смерть. Що стосовно парного числа, то вони означають, навпаки, рух тільки вперед. Для людей, які загинули в місцях бойових дій було прийнято приносити дві квіточки – один покладався мертвому людині – другий Господу Богу. Таким чином були сформовані культурні особливості наших предків, які використовуються й донині.

Зміст:

 1. Квіти на похорон – позначення та роль в християнській культурі.
 2. Які приносять квіти на похорон.
 3. Скільки квітів брати на похорон.
 4. Можна живі квіти на похорон?
 5. Квіти на похорон чоловіка.
 6. Квіти на похорон жінці.
 7. Квіти на похорон дітям.

Квіти на похорон – позначення та роль в християнській культурі.

гвоздики на похорон

Букет гвоздик на похорон

Як стверджують багато професійні флористи, в тому випадку якщо у вас в букеті більше 12 квіток, то їх кількість вже не принципово. Досить часто підноситься від 2 до 8 квітучих рослин.
Однак, в іншій країні традиції відрізняються від наших, а значить треба поцікавитися перед тим, як нести квіти на похорон.

Які приносять квіти на похорон.

Якщо ви вирішили віддати перевагу натуральним кольорам, то варто звернути увагу на ті квіти, які ростуть у вашій місцевості. У країнах колишнього радянського союзу підносять:

 • Гвоздики різних кольорів і відтінків. Червоні і білі гвоздики більш популярні.
 • Лілії. Такі квіти купують білого кольору без змішань інших відтінків.
 • Троянди білого і червоного кольору. Цей варіант підходить для покладань на могилу жінці і чоловікові.
 • Хризантема різноманітних кольорів. Стійкі і красиві квіти.
 • Орхідеї. Солідний квітка для покійної жінки.

Варто купувати і квіти, які померлий чоловік любив за життя. Нерідко квіти доповнюють хвойними породами дерев, роблю приголомшливий букет. Можна зробити самі незвичайні поєднання кольорів, головне, щоб подобалося вам і виглядало не дуже химерно.

Букет орхідей на похорон

Скільки квітів брати на похорон?

Кількість кольорів може бути самим різним, проте кількість обов’язково повинно бути парним. Якщо померлий чоловік був вам не рідним, то можна обмежиться двома або чотирма кольорами. Для родичів можна купувати самі об’ємні композиції з квітів.
Завжди можете скористатися допомогою професійних флористів, які підкажуть вам як зробити правильній вибір.

Можна живі квіти на похорон?

На похороні можна підносити штучні і натуральні квіти. Суворих обмежень щодо цього пункту немає. Штучні, також, як і живі квіти мають свої переваги. Штучні букети часто складаються у вигляді вінків, але є і квіти в штучному вигляді. Штучні види квітів володіють наступними перевагами:

 1. Ці квіти служать набагато довше, ніж живі екземпляри.
 2. Ціна за такі квіти набагато нижче, ніж на натуральні.
 3. Широкий вибір. Така продукція представлена у великій кількості. Є можливість придбати в будь-який час року.

Чи варто купувати живі квіти або вінки з живих квітів? Купувати такі квіти варто, однак варто розуміти, що вони недовговічні, хоч і виглядають гідно. Завдяки цим квітам, ви можете висловити ті теплі почуття, що ви відчували до покійного. Ці квіти виглядають на могилі презентабельно і естетично.
Колір можна вибирати той, що буде подобатися вам і за життя любив померлий, а значить чітких рамок тут немає.

Квіти на похорон чоловіка.

Які квіти приносять на похорон чоловікам – головне питання задає собі кожна людина. Правильно вибрати букет для померлого чоловіка непросто. Для похорону чоловіка, родичі купують квіти мають яскраві відтінки: чорний, білий, червоний. Ці кольори символізують скорботу і хороше ставлення до чоловіка. Є відтінки кольорів, які категорично не можна підносити померлому чоловікові. Не варто купувати квіти рожевого кольору і ті, що мають насичений аромат. Такі квіти будуть виглядати недоречно на могилі сильної статі.
Яскраві червоні квіти символізують любов, пристрасть і любов до чоловіка. Ці квіти частіше дарують і любі дружини покійного. Якого кольору квіти на похорон дарувати чоловікові, має вирішувати кожна людина самостійно, в залежності від його прихильності до людини.

Квіти на похорон жінці.

Букет хризантем на похорон жінки

Букет хризантем на похорон жінки

Для кожного типу дівчат потрібно підбирати окремо кольори і відтінки. З цієї причини потрібно добре знати померлу, її характер і внутрішній світ.

 • Якщо дівчина померла в молодому віці, то потрібно вибирати квіти ніжних відтінків. Відповідний для цього колір рожевий і білий. Такі кольори символізують невинність і частоту душі людини.
 • Дівчина, яка загинула в середні роки, краще вибирати квіти жовтого і фіолетового кольору. Жовтий колір символізує тугу і смуток, а фіолетовий-це колір втрати.
 • Для жінок, що займаються все життя сім’єю прийнято дарувати квіти пастельних відтінків. Яскраві та насичені кольори тут не доречні.
 • Жінки за життя виконують сотні справ одночасно, варто вибирати яскраві і насичені букети.

Квіти на похорони повинні виражати ваші почуття та емоції. З цієї причини ви повинні самі вирішувати, який букет підійде у вашому випадку.

Квіти на похорон дітям.

Букет фіалок на похорон

Букет фіалок на похорон

Діти – квіти життя. Не рідко відбувається так, що ще не пожившее чадо покидає цей тлінний світ. У такому випадку постає питання, який букет піднести на могилу загиблого дитини.

 • Для дітей загиблих відразу після народження купують квіти кормового відтінку.
 • Дітям, які ходили в школу прийнято підносити квіти білого відтінку.
 • Підліткам потрібно вибирати фіалки, а також квіти білого кольору.

Які квіти вибирати на похорон близької людини, вирішуйте виходячи з наших рекомендацій. Купуйте або замовити з доставкою тільки свіжі букети і викладайте їх своїм близьким, друзям, колегам і просто знайомим, які покинули цей тлінний світ.

Комплексна допомога в організації та проведенні похорону. Недорого.
Телефонуйте цілодобово!
044 466 7868 067 767 7788 063 943 8833